KEMP RESORT Mare E Pineta **** 

MARE E PINETA (Via delle Acacie) je součástí rozlehlého Villaggia Marina ležícího přímo u privátní pláže. Na pláži je možné využít hřiště na plážový volejbal, kurzy windsurfingu, kanoe, lukostřelbu a v bazénu kurzy plavání pro děti i dospělé. Mobilhomy jsou pěkně a funkčně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci a kryté venkovní posezení. Pro každý mobilhome je vyhrazeno jedno parkovací místo.


Pláž

Pláž je prostorná, s jemným pískem, vhodná pro hry dětí a plážové sporty
(hřiště pro beachvolejbal, fotbal a badminton).

Vstup do moře je pozvolný, vhodný zejména pro rodiny s dětmi, lze si pronajmout slunečníky a plážová lehátka (není to podmínkou vstupu na pláž). Na pláži najdete klasické italské "bagno" s barem, převlékacími kabinami a sprchami.  


Aquacentrum

V resortu se nachází nové aquacentrum - soustava bazénů (dětské brouzdaliště, dětský bazén s vodními atrakcemi a plavecký bazén 25 m). V hlavní sezóně zde probíhají lekce vodního aerobiku nebo aquagymnastiky. V této časti je k dispozici snack bar s nabídkou lehkého občerstvení.

V hlavní sezóně od 1. 7. do 31. 8.2021 je vstup do bazénového centra zpoplatněn. Výše vstupného je 1 EUR/dopoledne/osoba a 1 EUR/odpoledne/osoba. Mimo sezónu je vstup zdarma. Bazény jsou otevřeny od 10.00-13.00 hod a od 15.00-19.00. V době siesty 13.00-15.00 hod jsou uzavřeny.

Poloha

Kemp resort se nachází v rušném letovisku Lido degli Estensi, leží 125 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny.

Kam na výlet

Verona

San Marino

Zábavní park Mirabilandia

Plavba k deltě Pádu

Comacchio